Jdi na obsah Jdi na menu
 


V ZOO

V zologické zahradě nehlaďte lva  po bradě ukousne vám prst.Jsou umělci dětinští, když nám sdělují pravdy, které si nechceme připomínat? Dnes jsme dospělí, svobodní, víme jak se slušně, důstojně chovat. A víme opravdu jaké hodnoty jsou hodnotné? Jaké slovo máme kdy použít a jak se zachovat? Když zenový mistr hrabe píseček a rovná kamínky, aby obnovil rovnováhu vesmíru,  je infantilní? Nebo je infantilní ten co projíždí stovkou přes vesnici a myslí, že ho nikdo nevidí? Nebo ten co chce , aby ho viděli a slyšeli jak se řítí na své drahé motorce? Nebo přerostlé dítě, které sebere svým bezmocným bližním oblíbenou hračku, dům, pozemek, stát? Chci , chcíí. Když to udělá poslanec, politik, soudce, policajt, jsou infantilní. Slovo. Zase tento základ komunikace. Může být ostré jak nůž, ale také naprosto zbytečné, ignorované, zapomenuté. Kdo ví jaký je rozdíl mezi škodolibostí, nepochopením, snahou překonat druhé, zdůraznit své přednosti a uniformitou, stereotypem, setrvačností, byrokracií, zákonem? Žádný. Všichni jsme naivní ve svých představách a snech o své důležitosti a pak tu nejsme a stejně svítá. Je divná víra v pestrost a přirozenou rozmanitost nebo ovládání škatulkováním? Je trochu nevyzrálé čekat v dnešní době chytrých a vychytralých nějakou bezúplatnou radu či dokonce pomoc a přátelství.  Inspirace racka

 

 ve vtipu za stovku se také konečně objevil pan Tomio

 

 

 Dnes jsem měl v poštovní schránce nabídku.ZKROŤTE DIVOČINU. Tato vtipná reklamní akce na křídovém papíře si dává nepokrytě za cíl zničit efektivně a rychle zbytky vegetace za použití co nejmenší námahy. Pro tyto lidi je každý keř třeba upravit do civilizované podoby. Trávníky pouze mezi betonovými obrubníky je třeba sekat neustále, aby ani kvítek neohrozil celkový dojem.Škoda, že tuto techniku nepoužívají na nově vzniklé úhory.

----------------------------------------
Podle zpráv čt 1 byla kancelář redaktora přepadena neidentifikovatelnými
útočníky ozbrojenými automatickými zbraněmi asi provádějí sčítání občánků

 Náš domov je bezpečný.Když má jeden pár papírů a druhý deset omezenců v kuklách a neprůstřelných vestách jako dnes večer v televizi v přímém přenosu..V pátek 11tého roku 11tého. Podívejte se na video jak útočí naše armáda.

----------------------------------------
Zbabělí zakuklení zloději republiky se už nespokojí s penězi, chtějí informace a naše životy třeba za pomoci automatických zbraní a možná i jaderných. Kdo jim je dal je vinen víc než oni.Ministr války s tím nechce nic mít. Policisté zase odmítají svého bezpečnostního ministra.Ne v liberijských nebo kolumbijských regionech, ale v srdci Evropy.Já je odmítám všechny.

 

Něco se u nás pokazilo. A není to jen na internetu při dotazu na legislativu sčítání nebo na dotaz o nařízení EU kdy se máme sčítat a jak. Kdy si máme nařídit hodinky a jak. Kdy máme co dělat a kupovat a jak. Také automat bezplatné linky na prvním místě mluví anglicky a teprve potom neúplatný bezplatný informovaný člověk, který papouškuje nesmysly tom jak sčítání napomůže dojezdu soukromé záchranné služby.Tato moderně vybavená sanita mi odvezla tátu 50km místo 8. Asi nevěděli, která oddělení jsou rušena státem a která manažery.Byl mnohokráte sečten tak to měl sečteno. Právě má výročí úmrtí.

Tak se sečtěme ať Evropa ví kolik nás už zničila. Kolik bezdomovců se stalo z bývalých průměrných nebo z těch kteří se prostě nechtějí soudně bránit. Klaus řekl ať se stará každý sám. Kolik lidí věřících ve svobodu se nechalo opít rohlíkem. A kolik má takový rohlík cenu na svobodném trhu. A jak je to pořád lepší než jinde. I když stále klesající cena ropy u nás zdražuje benzin díky silné koruně za kterou si nic kvalitního nekoupíme.

Radujme se.Máme totiž konečně svobodu. Je to svoboda úřední s centralistickými podmínkami, aby byl pořádek a právo zaručeno.Menšině. Úředníci mají totiž veškerá práva a nástroje k zastrašování jako za bývalého režimu. Menšina se nevzdá svých privilegií nikdy. Za využití státních medií štvou slabé proti ještě slabším a hrají na různé struny soucítění i nenávisti. Rodina raději udá svého syna za vaření per….než aby měla problémy s úřady. Zodpovědnost za neuhlídané dítě vede tak daleko,že osoby zodpovědné za okamžik nepozornosti jsou odsouzeny. Jako kdyby nebyl dostatečný trest osobní tragedie.

Pokud nebudete ve škatulce. Pokud nebudete dostatečně využívat vylepšených služeb můžete se dostat do problémů. Stačí málo telefonické aktivity a omezí vám služby ještě více a seberou zbytek kreditu. Každý má mobil a pokud ne je vyvrhel a nemá ani právo odhlásit pevnou linku na kterou chodí jen nabídky na zaručeně nejlepší služby a výrobky které vám pošta ani za zvýšené poštovné a balné/z 85nyní již 260silných korun/ nedokáže doručit.Dnes podáte zítra doručíme je heslo jak z minulého století. Pokud nebudete využívat telefon, televizi,soukromé radio, stejně musíte platit. Zvůle jde tak daleko,že zachází s vaším majetkem jako by byl společný. Do svého auta za které opakovaně platíte si musíte pořídit lékárničku podle nařízení, které je vzápětí zesměšněno vlastními tvůrci.Neplaťte za služby, které nepotřebujete na vás křičí v neztlumené reklamě stát i soukromí vykořisťovatelé. Pokud chcete na zaplaceném přijímači sledovat film i po reklamě musíte si zesílit hlasitost.

Každý zná spoustu příkladů z našeho bezcenného života. Uvedete číslo stavební parcely bez zkratky ST a úředník vám oznámí, že vaše parcela neexistuje. Namísto upozornění nebo doplnění dvou písmen vás odkáže ke krajskému soudu ke svému spolužáku z Plzně. Svobodná ochranná lhůta  mezi jednáními se protáhne na celá léta. Ale my se sečteme v jediném okamžiku a bez námitek. Jsme tady přece doma a myslíme pozitivně. Jinak…

 

Už ne skrytě, ale svobodně

Na křídovém papíře byl rozeslán totalitní centralistický paskvil za pomoci málem zrušených úředníků pošt, kteří nejsou schopni doručit půlkilový balíček nebo obyčejný dopis.Jsou totiž nástrojem byrokratického útlaku a proto dosud přežívají v omezených úředních hodinách.

Přesto za jakési sliby osobních výhod dokáží otravovat pokojné občany na základě nařízení okupačního úřadu Evropy. Nenažranost úředníků je nekonečná jako jejich zpupnost. Jsme jejich hračkou i kořistí.

 

Povinnost se týká každé fyzické osoby, která se v rozhodném okamžiku dostane na území česka. Už vidím jak zastavují ty dodávky nacpané migrujícími číňany a vietnamci, kteří mluví lépe česky. Také v rychlících chvátajících přes naše okleštěné území vyplňují dotazníky a v letadlech sledují kdy budou nad inkriminovaným územím. Jak němečtí úředníci vrací imigranty do Sudet a tam si je hned označí jako své. Jak všude na hranicích otevřené Evropy se lidé budou věnovat vyplňování dotazníků a zároveň si budou měnit čas na mobilech aby byli včas na místě svého oznámeného pobytu.Také všichni dálkoví řidiči se ohlásí svým firmám. Ilegální pracovníci bydlící v garážích se budou rozpočítávat na ruské ruletě.

Tyto údaje totiž tyran nedokáže zjistit jiným způsobem.Centrální veřejný systém totiž nutně potřebuje vědět kolik soukromých televizí vysílá do soukromí soukromé pořady. Koláče sledovanosti nejsou dostatečně indiskrétní, aby určily kolik členů rodiny sleduje různé soukromé televize na různých soukromých přijímačích v soukromí svých domovů nebo ve společných místnostech.

Vzdělání v obcích i celé společnosti, ale nejlépe monitoruje pořad pana Krampola.Dotázaní také sami nejlépe ukazují jak je možné jim tvrdit o potřebnosti provádění státní rodinné politiky a zároveň bezostyšně okrádat rodiny obce i města. Soukromé obchodní firmy naopak mají přislíbeny dostat ty citlivé údaje k dispozici aby mohly zlepšit své služby v regionech.

Údaje o velikosti bytů budou návodem pro exekutory, kteří nepůjdou zabavit majetek do 50ti milionového domu, ale do bytu kde bydlí malé dítě se svou svobodnou matkou, která opakovaně zaplatila nájem, ale jakási úřednice se zpozdila.

Struktura zaměstnaných osob se v posledních letech značně změnila. Prosperující firmy byly přerozděleny. Ale unie jim pomohla.

Zlepšování dopravní obslužnosti-zrušené tratě a spoje.Efektivní-účelově rozchváceny. Už neuvíznete na dálnici ani v rygolech. Policie zajistí vaši bezpečnost a vysvětlí cestu.

Díky Aláhovi si můžeme říkat co chceme a stavět si měšity třeba na hřbitovech Keltů. Hlavně s povolením nějakého úřadu. Je to za naše peníze.

 

Přečtěte si to prosím a převzetí podepište

a nezapomeňte na rodné číslo a číslo účtu ať mají hekři co dělat.

Hezké zbylé dny.Už ne skrytě ale svobodně.

 

 

 

Pokrok nezastavíš. Ani huhňání, šišlání, neartikulované žvatlání a ráčkování. Dokonce mnozí v tom získali věhlas i oblibu. Čeština není ve foru i když jsou v ní fóry nejlepší. Dnešní Česko má své občánky výborné v cizích řečech a stěží dostatečné v řeči dříve mateřské. Vynechávání a přehazování písmen má dokonce zastánce i na světově proslulé univerzitě Cambr…e. Dříve se používaly bloky, bločky, zápisníčky, deníčky, památníčky i blbečky… Dnes stačí Webblog a jsme světoví. A ne nacionalisté zaostalí a izolovaní křupani vesničtí (country). Naše bohatá řeč má spousty nových výrazů, bohužel ne tak pěkných, libozvučných, poetických, melodických a květnatých jako dříve. Brzy si nebudeme sami rozumět. Pouze relikvie v podobě lingvistů a bohemistů a archaických badatelů si budou vyprávět v klubech a čítárnách a snít o bývalé síle slova pečlivě vybraného a léty opracovaného, zjemnělého či půvabně až něžně zhrublého.

 

Zaradujme se ještě jednou spolu s klasikem.

Česko krásné… německé, anglické, vietnamské, mongolské, čínské, slovenské, polské, slovinské, hrvatské, albánské, cikánské, bulharské, rómské, ukrajinské, běloruské, ruské,ské, ké, é, eé, eééé, jen né mé. Čechy krásné Čechy mé. Obraze….pod obraz. (rámu prastarého)

 

Můj příběh

Jednou sekal děda na zahradě dříví a takovejhle malinkej kousek chyběl, aby mě sek. Ale nebylo to na zahradě, ale o kilometr dál. A nebyl to děda se sekerou, ale řezačka za traktorem. A nebyl jsem ohrožen já, ale všechno živé na polích i mezích. Je to nervák.

 

Uvolnění je důležité nejen pro zdraví tělesné, ale i mentální, duševní a pro kreativitu.

Intelektuálské bojové praktiky – ironie, sarkasmus, cynismus ?

 

Neznámému pachateli

Mám podezření ze zneužití pravomoci uchvatitele proti nic netušícímu majiteli.

 

Vstávejte z postelí

Možná právě teď někde v Čechách nebo Evropě vyvěšují Vaše jméno včetně dat narození a popisu vašeho majetku v nabídce k rozdání. Pokud se nebudete hájit v jimi určeném termínu mohou vám vyvlastnit domov. Je to mnohem příjemnější, než se s vámi dohadovat. Buďme bezdomovci. Veselý smíšek se sklonem k sebevraždám.

 

Musíte se naučit půjčovat deštník, když svítí slunce.

A chtít ho zpět, když prší. Rp – rychlý procesor

 

Možná je pro vás překvapením, že nemám ani nejmenší zájem darovat vám svůj životní prostor. Můj majetek už není majetkem všeho lidu. Budu nucen žádat od mně neznámého úředníka náhradu za ztrátu času i prostoru.

 

Pozůstatky totalitních problémů nemám zájem financovat.

Vaše nemravné návrhy obtěžují. Bohužel vám nemohu darovat ani zrnko ze své písčité půdy zděděné po předcích.

 

JI - VA


Kdo chce ježka

Kostra ježka vypadá jako kostra dinosaura – stegosaura. Asi bude velmi stará. Mnoho ježků zahynulo pod koly aut, ale teprve nyní jsou opravdu ohroženi. Jejich přínos by mohl být zejména v hubení přemnožených plžů. Snad by znovu dorostli do mnohametrových rozměrů nebýt módního miláčka, který se také přemnožil.Dnes snad na každé zahrádce brání své území šelmy psovité, které sice plže a šneky nežerou, ale za to vyštěkají každého ježka a další užitečné vetřelce. A tak nám nezbude než nakoupit bobule a granule pro miláčky i pro šneky a na ježka se jít podívat do muzea.. VJV

 

Lavička

Je dnes jedním ze zapomenutých prvků komunikace. Vandalové a měnící se státní úředníci nám sebrali pocit z dobře známého oblíbeného místa. Lavičky, kde se řeší první problémy zamilovanosti i poslední věci člověka. Miliony argumentů, které dnes lidé nechtějí slyšet doufajíce, že se jich to netýká. Že mohou zbohatnout jak Kellner, Pitra, Kožený. Proto dnešní architekti a návrháři rozdělují lidi už od základů. Šťastní úspěšnější nechápou kolik způsobili bolesti, křivd a přehmatů svojí érou. Při jejich pozorování mám vždy dojem, že jsou absolutně neschopní, nemohoucí a jen využívají jakéhosi příznivého zařazení v prostoru a čase. A ten se může rychle zhroutit, když chtějí odejít únikovým východem nebo když nechápou, že pro ně něco prostě není. Dnes každý vše ví, ale rozhoduje se o tom někde jinde. Dříve se tomu říkalo ONI.

 

Pozor kradeno

Méně oblíbené ovšem hodně oblíbené radio… Zřejmě méně je někdy více.

Moc a peníze

Praha prý nemá dominantu. Tvrdí to člověk, který prý projel celý svět. Proč tam nezůstane? Mohl by obdivovat chobotnice a jiné exotické útvary pokud možno vyvedené v nadměrných rozměrech. Big megalomanie bolševiků prostě trvá krize nekrize. Peníze nejsou všechno, ale když je někdo nepřiměřeně odměněn a má jich moc, může si koupit moc. A ta chutná moc. K čemu jsou ty protesty chudáků. Obtěžují. Stejně si budeme dělat svobodně co se nám zlíbí. Máme své potřeby. Mega. Leden 2009 potřeba získat prostor projektu zemřelého architekta


Jidáše

 

Jidáše mají připomínat provaz, na kterém se Jidáš oběsil. Podle staré pověry se Jidáše pokapávají medem, neboť med na Zelený čtvrtek požitý chrání od hadího uštknutí.
Jidáše jsou prý symbolem života. Je pozoruhodné, kde naši dávní předkové na tuto myšlenku přišli. Základní kód života, informační spirála DNA, je právě takto stočena uprostřed každé živočišné buňky. Zvláštní kámen u vchodu proslulé pravěké hrobky Newgrange v Irsku je celý pokryt rytinami zavinutých spirál. To něco napovídá. Těstové spirály se jedí v den smrti boha - v křesťanském pojetí je to ukřižování Krista. A každý z pojídajících si maže Jidáše medem, magickou látkou nabitou silným energetickým potencionálem, která je schopná nadlouho uchovat a konzervovat to, co do ní bylo ponořeno. Jidáše byly zřejmě původním pečivem pohřebních hostin. Ze starých záznamů vyplývá, že točenice a mrváně vhazovali pozůstalí za nebožtíkem při zasypávání hrobu a přinášeli je na mohylu ve výroční den, jako oběť zemřelýmVIDEO o síle přírody

http://sorisomail.com/email/42722/ja-viram-desmoronar-uma-montanha.html

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

revitalizace v každém parku

(milánek, 28. 8. 2015 15:49)

https://www.stream.cz/uservideo-671229/674019-svlekly-se-v-parku-aby-zachranily-stromy

indiánské cesty domů

(jirka, 8. 8. 2013 9:24)

doporučuji přečíst na serveru Sluňákov. od pana Václava. ahoj

novinka z dubna již v září 2012

(richter Dan, 29. 9. 2012 22:09)

http://www.novinky.cz/veda-skoly/279916-silne-zemetreseni-rozervalo-indo-australskou-zemskou-desku.html

zřejmě nikomu nevadí text zprávy, ale spíše forma diskuze 29.9

píšeme rok 2011

(Jirka ze Syslovic, 12. 3. 2011 11:02)

Co se jednou objeví nikdy prý nezmizí proto reagujte na současné dění kolem nás dokud to jde

ještě jedno doporučení 2010

(Jirka ze Syslovic, 6. 1. 2010 14:33)

Zkuste film V for Vendeta